Şirketçe web sitesinin mülkiyeti BERİL TEKNOLOJİ BİLİŞİM İNŞ. TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ.’ne aittir. Bu gizlilik ilkeleri BERİL TEKNOLOJİ BİLİŞİM İNŞ. TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ. tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Şirketçe web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanabiliriz. Ayrıca IP adresiniz, sizi ve bilgi akışını tanımlamak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılabilir.

Şirketçe ve/veya diğer internet sitelerinde davranışlarınıza yönelik size özel reklamlar sunabilmek için Cookie'lerden yararlanılabilir. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılabilir.

Sitemizin formlarında kullanıcılarımızdan iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi gibi), istatiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelerini isteyebiliriz. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Gizlilik ilkemiz gereği müşterilerimiz hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

Şirketçe servislerinde kaydedilmiş firma iletişim bilgilerine Şirketçe servisleri bilgi, reklam veya uyarı amaçlı iletiler gönderebilir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.